4. april 2020
 
idrettKvikne IL, skiskytingTreninger 2014/2015
This text is replaced by the Flash movie.

 Enter Title Minimer

Foreløpig oversikt over treninger høsten 2014:

 Dag/Dato Klokkeslett  Hvor Hva  Hvem   Trener  Tilrettelegger
Tors 4/9 19:00  Øya Kombinasjon  6.-klasse og eldre  Eline  Grøtli/Svergja
Ons 10/9 19:00  Øya  Kombinasjon   6.-klasse og eldre Eline  Grue 
Lør 13/9 09:50 TOS arena, Os Samling 13-16 år Jan Olav Bjørn Gjermundshaug  
Søn 14/9 til ca 14:30 TOS arena, Os Samling 13-16 år Jan Olav Bjørn Gjermundshaug  
Ons 17/9 19:00  Øya   Kombinasjon  6.klasse og eldre  Eline  Frengstad 
Tors 25/9 19:00  Øya  Kombinasjon  6.klasse og eldre  Eline  Hansæl-Nergaard 
Lør 27/9 10:00 -11:00 Skola (inne)  Tørrtrening  Skyttere m/rem  Eline  Eline 
Tors 2/10 19:00  Øya  Kombinasjon  6.klasse og eldre   Eline Grøtli/Svergja
Tors 9/10 19:00  Øya  Kombinasjon  6.klasse og eldre  Eline   Grue
Lør 11/10
Folldal Samling   13-16 år Jan Olav Bjørn Gjermundshaug   
Søn 11/10   Folldal Samling   13-16 år Jan Olav Bjørn Gjermundshaug  
Tors 16/10 18:00 Øya  Kombinasjon  4.-6.klasse   Endre Roald Endre Roald/AMG
Tors 16/10 19:00  Øya Kombinasjon skyttere m/rem  Eline  
Lør 18/10 26/10 18:00-19:00  Skola  Tørrtrening skyttere m/rem Eline   Eline
Tors 23/10 18:00   Øya Kombinasjon  4.-6.klasse Endre Roald Endre Roald/AMG
Tors 23/10 19:00   Øya Kombinasjon skyttere m/rem  Jorulf/Inger Helene  
Tors 30/10 18:00   Øya Kombinasjon 4.-6.klasse   Endre Roald  Endre Roald/
Brevad
Tors 30/10 19:00   Øya Kombinasjon  skyttere m/rem   Eline  
Tors 6/11 18:00  Øya  Kombinasjon  4.-6.klasse   Endre Roald Endre Roald/
Schärer
Tors 6/11 19:00  Øya  Kombinasjon  skyttere m/rem   Eline  
Lør 8/11  10:00 Skola  Tørrtrening  skyttere m/rem  Eline Eline 
Tors 13/11 18:00  Øya  Kombinasjon  4.-6.-klasse  Endre Roald Endre Roald/ Frengstad
 Tors 13/11  19:00 Øya Kombinasjon  skyttere m/rem  Eline  
Lør 15/11
 Os  samling  13-16 år Jan Olav Bjørn Gjermundshaug  
Søn 16/11    Os  samling  13-16 år Jan Olav Bjørn Gjermundshaug  
 Tors 20/11  18:00  Øya  Kombinasjon alle   Endre Roald og Harald Endre Roald/ Harald
 Tors 27/11  18:00 Øya   Kombinasjon  4.-6.-klasse  Endre Roald Endre Roald/ Bekken
   19:00  Øya Kombinasjon
 skyttere m/rem    
 Tors 4/12  18:00 Øya  Kombinasjon  4.-6.klasse  Endre Roald Endre Roald/ Fossum
   19:00  Øya  Kombinasjon skyttere m/rem     
 Tors 11/12 18:00 Øya  Kombinasjon   4.-6.-klasse  Endre Roald Endre Roald/ Skogli
   19:00 Øya  Kombinasjon   skyttere m/rem    
 Tors 18/12  18:00 Øya  kombinasjon   4.-6.klasse  Endre Roald Endre Roald/ Moen
   19:00 Øya   Kombinasjon skyttere m/rem     
 Tors 8/1  18:00 øya  Kombinasjon   4.-.klasse Endre Roald  Endre Roald/ Brevad
   19:00 Øya  Kombinasjon   skyttere m/rem    




    
Opphavsrett (c) 2020 Kvikne.no