28. september 2020
 
idrettKvikne IL, ski & skiskytingTerminlister
This text is replaced by the Flash movie.

 Terminlister Minimer

Langrenn:

Fullstendig terminliste langrenn  2017/2018 (inkl. turrenn) finner du her: Terminliste langrenn 2018 


Skiskyting:

Fullstendig terminliste skiskyting 2017/2018 finner du her: Terminliste skiskyting 2017/2018

Påmelding til skiskytterrenn foregår gjennom EQ-timing. Link til påmeldinga ligger i terminlista.


LAGLEDERE PÅ LOKALE RENN 2016/2017

Tabellen under viser terminliste for lokale og nasjonale skiskytterrenn 2016/2017, samt lokale langrenn         

Det er 6 tellende renn i NØK-cup'n (13-16 år).

DATO

ARR.

TYPE RENN

TD/klubb

Lagleder for Kvikne på lokale skiskytterrenn

NØK cup

YS.

25-27.11

Geilo

DNB Nor 1

 

 

 

 

3.-4.12

Dombås

Normal/Sprint

Per Arne Bjørn       

Bjørn Tore Streitlien  

Lørdag: Hansæl/Nergaard

Søndag: Brevad

X

X

9-11.12

Oppdal

 

DNB Cup 2

(trøndercup 1)

 

 

Lørdag: Schärer

Søndag: Frengstad

 

 

17.12

Kvikne

Langrenn på Kvikne!

         

 

 

30.12

Tolga

Tolgastafett (langrenn)

 

 

 

6-8.01

Ål

DNB Cup 3/Statkraft Junior Cup 1

 

 

 

 

14.-15.1

Os/Røros

KM Sprint/Fellesstart

Sigbjørn Nygård     

Harald Svergja

Lørdag: Grøtli Svergja

Søndag: Skogli

X

X

 

21.-22.1

Saupstad

Skiskytterfestival

 

 

 

 

26.-29.01

Holmenkollen

NM junior /Statkraft Junior Cup 2
DNB Cup 4 (fredag og lørdag)

 

 

 

 

Tirs. 24.01

Tolga

Tolgasprint (kveldsrenn i langrenn)

 

 

 

 

4-5.2

Holmenkollen

Kvalfoss: Normal/sprint

 

 

 

XX

04.02

Nansen

Nansen (langrenn)

 

 

 

 

11-12.2

MjøsSki

ØM (Veldre sag)

 

 

 

xx

11-12.2

Tynset

Savalen (Tynset arr Sjusjøcup m/KM søndag)

(Femundløpet er også denne helga)

 

 

17-19.2

Steinkjer

DNB Cup 5/
Statkraft junior Cup 3

 

 

 

18.2

Tynset/Alvdal

Sprint

Erling Aas-Eng

Lørdag: Bekken

X

 

24.-26.2

Meråker

HL norm./sprint/stafett

 

 

xx

4.-5.3

Bjerke

Bendit

 

 

 

 

3.-5.3

Tolga

HL ski

 

 

 

 

9.-12.3

 

Os i Ø

DNB Cup 6/
Statkraft junior Cup 4
 
NM mix-stafett 

 

 

 

 

13.-19.3

Holmenkollen

Statkraft Young Star

 

 

 

18.-19.3

Folldal

KM Fellesstart/Normal

Bjørn Aasen 

Kristian Sverdrup    

Lørdag: Grue

Søndag: Brevad

xx

 

22.-26.3

Mo i Rana

NM, DNB Cup 7
Statkraft Junior Cup 5

 

 

 

 

25.3

Vingelen

KM Normal

Egil Wik/H. Stenvold 

Lørdag: Rønning

X

 

31.3-2.4

Ål

Liatoppen

      

 

 

 

8.-9.4

Kvikne

Sprint/Fellesstart

Jan Erik Bjørn

Hans Olav Arnekleiv   

Lørdag: Se komiteliste

Søndag: Se komiteliste

Xx

 



LAGLEDERE PÅ LOKALE RENN 2015/2016                                                               ( NØK-Cup har 6 tellende renn.)

DATO

ARR.

TYPE RENN

TD/klubb

Lagleder

NØK cup

YS.

21.-23.8

Os/Røros

NM rulleski print/jakt.st.

20-22.11

Sjusjøen

Sesongstart spr./fellesst.

28-29.11

Geilo

DNB Nor 1

sprint/felless

 

 

5.-6.12

Os/Røros

Sprint/KM jaktstart

Bjørn Tore Streitlien   41407168

Per Arne Bjørn       90012989

Frengstad

Grøtli Svergja

X

X

 

12-13.12

Beitost.

 

DNB Nor 2/Statkraft jr 1

Normal/Sprint

 

 

 

12.12

Kvikne

Førjulsdysten, normal

Bjørn Åsen              91559850

Tørhaug Brevad

X

28.12

Oppdal

Oppdalssprinten

 

Fossen Bekken

2.-3.1

Tynset

/Alvdal

KM Sprint

fellesstart

Kristian Sverdrup      91650100

Hans Olav Arnekleiv   61241182

Schärer

Grue

X

X

9-10.01

Lillehammer

DNB Nor 3/Statkraft jr 2

Fellesstart/sprint

 

23-24.1

Stryn

DNB Nor 4/Statkraft jr.3

Normal/sprint

 

 

30-31.1

Oslo

Kvalfoss: Normal/sprint

 

XX

6-7.02

Folldal

KM normal

sprint

Endre Roald Stai    99350980

Harald Svergja         90943519

Hansæl-Nergaard

Tørhaug Brevad

X

X

 

5.-7.02

Mo i Rana

NM jaktstart junior

DNB  5/Statkr jr Cup 4

Sprint/Mix-stafett

 

 

13-14.2

Bjerke

Bendit

 

XX

20-21.2

Dombås

ØM,  sprint/ fellesstart

                                             

Fossen Bekken

Rønning Skogli

X (sprint)

XX

26-28.2

Tr.heim

NM jr/Statkraft jr 5/

DNB Nor 6. NM        

 

??

 

Statkraft Young Star f.st.

 

Finale

19-20.3

Vingelen

Avslutning NØK-cup

KM Fellesstart/jaktstart

Sigbjørn Nygård     48234871

Kjell Horten            91345611

Frengstad

Hansæl-Nergaard

X

X

 

1-3.04

Målselv

HL norm./

sprint/stafett

 

 

23.3-3.4

Dombås

NM senior, DNB Nor 7/

Statkraft jr Cup finaler 6

 

 





    
Opphavsrett (c) 2020 Kvikne.no